Дизайн спальні в стилі лофт

Характерні особливості стилю лофт

Третю частину свого життя ми витрачаємо на сон. Для здорового, комфортного сну дуже важливий продуманий інтер'єр спальні. Крім того, спальня - це також і місце відпочинку членів сім'ї, де вони можуть почитати книгу або поспілкуватися. Одні вважають за краще облаштовувати це приміщення в класичному стилі, іншим до душі сучасний дизайн. Великою популярністю у замовників користується стиль лофт, який дозволяє поєднувати незвичайні ідеї з вінтажними предметами меблів.

Що таке стиль лофт і які його відмінні риси? Давайте розберемося разом. Саме слово «лофт» має англійське походження, дослівно воно перекладається як «горище». Цей сучасний стиль дизайну зародився в США, де припускав використання простору покинутих фабрик, заводів і мануфактур під житлові приміщення. Звідси відбуваються головні риси цього стилю:

Кому підійде спальня в стилі лофт?

Дизайн спальні стилю лофт підійде для творчих особистостей, які цінують практичність, мінімалізм і креатив. Інтер'єр в цьому стилі буде ідеальний для просторого приміщення з великими вікнами і високими стелями. Але окремі риси можна використовувати практично в будь-якій спальні.

Лофт виглядає дуже стильно і сучасно, він допоможе створити імідж креативного і волелюбного людини. Лофт передбачає мінімальне використання меблів. Залежно від напрямку, це можуть бути як ультрасучасні предмети інтер'єру, так і меблі, зроблені «під старовину». Головні вимоги до предметів меблів - мінімалізм і функціональність. Вони можуть бути виготовлені зі шкіри, пластика, дерева або металу. Ліжко для спальні в стилі лофт вибирають невисоку, виконану в світлих тонах. Можливо також наявність винтажной металевих меблів, яка наближається до стилю прованс.

Якісне виконання замовлення професіоналами своєї справи

Меблева компанія Dvorsky Studio протягом 20 років займається виготовленням якісних, функціональної і красивих меблів. Фахівці допоможуть підібрати спальню, виходячи з Ваших побажань і параметрів приміщення. Головний пріоритет компанії - виготовлення виробів з урахуванням бажань і потреб кожного клієнта. Предмети меблів, виготовлені нами - унікальні і ідеально підібрані під конкретного клієнта.

Замовити спальню Ви можете, заповнивши форму на нашому сайті. Після цього фахівці компанії Dvorsky Studio зв'яжуться з Вами для уточнення питань, пов'язаних дизайном і фурнітурою для Вашої спальні. Наші співробітники приїдуть до Вас додому, щоб зняти всі необхідні технічні параметри. Після цього буде розроблений проект спальні. Готову спальню наші фахівці доставлять до Вас додому і змонтують на місці.

Скористатися послугами компанії зможуть жителі Києва та Київської області. Зробіть Вашу обстановку зручною, функціональною і естетичною разом з меблевою компанією Dvorsky Studio! 

Закрити
Закрити

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер.

Закрити

Дякуємо, що обираєте нас :)

Закрити

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер.