Згода з розсилкою

Залиште заявку
На безкоштовний прорахунок
Закрити

Найближчим часом з Вами зв'яжеться менеджер для обговороення та узгодження деталей запиту.

Закрити

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер.

 • 17 років
  на ринку

 • Власне
  виробництво

 • Гарантія
  2 роки

 • Накопичувальна
  система знижок

 • Післягарантійне
  обслуговування

Згода з розсилкою

Якщо ви заповнюєте реєстраційну форму на нашому сайті - це означає угоду з нашою політикою конфіденційності. Крім цього, ви даєте згоду на те, що ми можемо розголосити вашу персональну інформацію в описаних нижче випадках.

 1. У разі вашої особистої згоди: в інших випадках перед тим, як Наша компанія передасть Вашу конфіденційну інформацію третім особам, Ми повинні отримати Вашу особисту згоду. Наприклад, третя сторона пропонує співпрацю з Нашою компанією або конкурс, тоді ми будемо робити запит на Ваш дозвіл на користування Вашими особистими даними.

 2. Компаніям, які працюють від імені Нашої компанії: Ваші персональні дані можуть бути частково розкриті компанії, яка виконує функції бізнес підтримки від нашої особи. В наші вимоги входить, щоб така компанія використовувала дані виключно з метою надання послуг відповідно до договору; їм заборонено передавати ваші конфіденційні дані іншим сторонам. Але в ситуаціях, коли це необхідно для надання обумовлених послуг, передача особистої інформації їм дозволяється. Виконання замовлень, реалізація заявок, нагородження бонусами і призами, управління інформаційними системами і організації опитувань серед клієнтів - все це функції бізнес підтримки. Також передбачено розкриття узагальнених не персоніфікованих даних в разі вибору постачальника послуг.

 3. Спільним і дочірнім підприємствам: Спільне або дочірнє підприємство - це компанія, в якої не менше 50% пайової участі належить Компанії. В процесі передачі ваших конфіденційних даних партнеру по спільному або дочірньому підприємству ми вимагаємо не поширювати дані іншим сторонам в рекламних цілях і не користуватися Вашими даними будь-яким шляхом, який буде суперечити Вашому вибору. Ми не будемо передавати ваші конфіденційні дані своїм партнерам по спільним і дочірнім компаніям для рекламних цілей, в разі якщо ви вкажете, що не бажаєте отримувати маркетингові матеріали від нашої Компанії.

 4. На спільно партнерських або позиціонованих сторінках: в договорі передбачено, що у нашої Компанії є право поширювати дані компаніям-партнерам, спільно з якими ми займаємося реалізацією спеціальних заходів і пропозицій щодо просування товару на спільно позиціонованих сторінках сайту. На таких сторінках Ви будете попереджені про передачу особистих даних. Перед наданням особистих даних Ви зможете ознайомитися з повідомленням про конфіденційність, згідно з яким партнер буде використовувати дані, які Ви надаєте.

 5. У разі передачі контролю над підприємством: ми маємо право передати вашу конфіденційну інформацію у випадку з трансфертом, повним або частковим продажем наших активів або підприємства в цілому. У Вас є повне право відмовитися від передачі даних про себе. Це буде означати, що у нової організації не буде прав і можливості далі забезпечувати Вас продуктами і послугами, які раніше надавалися нашою Компанією.

 6. Правоохоронним органам: Ми можемо без Вашої згоди розкрити Вашу конфіденційну інформацію третім сторонам через наступні причини: захист або зміцнення прав дочірніх підприємств Компанії або власне прав самої Компанії; допомога в разі запобігання шахрайства; постанов суду, щоб уникнути порушення закону або нормативно-правових актів.

Всі конфіденційні дані, які будуть Вами передані для реєстрації на нашому сайті, можуть бути змінені в будь-який момент або ж вилучені по Вашому запиту. Вам всього лише потрібно буде з нами зв'язатися будь-яким доступним і зручним для Вас способом, використавши контактну інформацію, яка розміщена в спеціальному розділі на нашому сайті.

Ви без проблем можете зробити відмову від нашої регулярної розсилки і регулярного отримання листів. В кінці всіх листів розміщено посилання для відмови, Ви можете її використовувати в будь-який момент. 

Закрити

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер.