Статті про кухні

Дата публікації: 23 січня 2019
Як спланувати кутову кухню

Члени сім'ї більшу частину часу проводять на кухні, за приготуванням і прийомом їжі, розмовами і вирішенням важливих проблем. Тому для кухні дуже важлива раціональна організація простору.

Читати докладніше
Дата публікації: 23 січня 2019
Основні переваги кутової кухні

Хороша господиня проводить на кухні багато часу. Часто там же за столом збирається вся родина. Тому в основі дизайну кухонного приміщення повинна лежати ...

Читати докладніше
Дата публікації: 19 декабря 2018
Чому кухні на замовлення краще

Вже давно минули часи, коли в кожній квартирі стояла стандартна меблі фабричного виробництва, а приходячи в гості, можна було відчувати себе як вдома, нічому не дивуючись.

Читати докладніше
Дата публікації: 19 декабря 2018
Кухні на замовлення на що звернути увагу

Правильне планування кухні дозволяє оптимально організовувати простір, щоб воно відповідало індивідуальним побажанням господаря. Перед тим, як замовити кухонній ніші, необхідно детально продумати ...

Читати докладніше
Дата публікації: 20 июля 2017
Як створити кухню в стилі лофт

Шукаєте незвичайне дизайнерське рішення для свого житла? Як щодо вітальні і кухні в стилі лофт? Цей варіант зараз в тренді і може допомогти заощадити.

Читати докладніше
Дата публікації: 04 мая 2017
41 палітра поєднання кольорів в інтер'єрі

Стати успішним дизайнером, як мінімум для свого будинку, досить просто. Для початку потрібно всього лише засвоїти, які кольори можна поєднувати в інтер'єрі кімнат.

Читати докладніше
Дата публікації: 10 марта 2017
Кухні з малюнком на фасаді, варіанти нанесення

Надоели однотонные шкафчики и тумбочки? Дайте волю своей фантазии и вкусу! А современные технологии нанесения изображений на мебельные фасады помогут вам.

Читати докладніше
Дата публікації: 18 січня 2017
Плюси і мінуси фасадів Тіпон

Який тип фурнітури вибрати для кухні? Розбираємо переваги і недоліки системи відкриття від натискання tip-on. Читайте в статті.

Читати докладніше
Дата публікації: 18 січня 2017
Правильна висота робочої зони на кухні

Коли ви робите кухню під замовлення, можна вибрати будь-яку висоту робочої зони. Залишилося визначитися, яка висота потрібна саме вам. Дізнайтеся прямо сейчас➨

Читати докладніше
Дата публікації: 12 січня 2017
Оптимізація простору - правила маленьких кухонь

У цій статті ми не будемо обговорювати, які кольори зроблять кухню "більше". Тут ви дізнаєтеся, як саме розмістити все в приміщенні, щоб було і зручно, і швидко, і функціонально.

Читати докладніше
    Закрити

    Дякуємо, що обираєте нас :)

    Закрити

    Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер.