Який має бути передпокій?

Знайомство з будинком починається з передпокою

Затишок в будинку створюється, починаючи з порога, адже прихожа - це перше, що бачать гості, приходячи в будинок. Для коридору недоречний химерний декор, в цьому приміщенні повинна бути багатофункціональна, зручна і практична меблі.

Обстановка в передпокій підбирається відповідно до її розмірами і пропорціями. Для того, щоб площа використовувати найбільш раціонально, потрібно відразу зробити виміри і продумати, як можна розставити меблеві елементи.

Купити готовий комплект в передпокій - не проблема. Але як підібрати такий гарнітур, щоб вільний простір було використано з максимальною користю? Найдоцільніше буде зробити меблі на замовлення, і в цьому Вам допоможе компанія Dvorsky Studio.

Виготовлення меблів за індивідуальним замовленням в компанії "Dvorsky Studio"

Передпокій зазвичай - найменше приміщення в квартирі, і при цьому в неї має міститися багато речей. Тому краще, якщо організацією простору коридору займеться професіонал, який врахує всі нюанси і зможе раціонально розмістити необхідні меблі.

Обов'язкові складові меблевого гарнітура в передпокій - шафа для одягу і взуття, полички, шухлядки. Додатковий комфорт - пуф, на нього зручно присісти, коли потрібно взутися.

Якою має бути передпокій? Перша вимога, яка пред'являється до неї - багатофункціональність, зручність, і друге - привабливий зовнішній вигляд. Її колір повинен гармоніювати з обробкою стін, підлоги. Вибираючи колір для прихожей, дотримуйтеся загальних рекомендацій: для невеликого приміщення слід купувати меблі світлих тонів.

Меблевий гарнітур, виготовлений на замовлення, визначає індивідуальність господаря

У каталозі компанії Dvorsky Studio представлені фото вже виготовлених комплектів меблів, які можна розглядати як зразок, але не кінцевий продукт. За весь час нашої роботи ми не виготовили двох однакових комплектів, кожен замовлення унікальний і неповторний.

Компанія "Dvorsky Studio" виготовляє меблі "під ключ" для жителів Києва та області. Виконання замовлення починається з вибору дизайну та розробки проекту, а закінчується монтажем меблів, гарантійним і післягарантійним обслуговуванням.

Дізнатися приблизні ціни на виготовлення, доставку, монтаж можна на сайті dvorsky.kiev.ua в розділі "Наші ціни".

 

Закрити
Закрити

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер.

Закрити

Дякуємо, що обираєте нас :)

Закрити

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер.