Які бувають торговельні меблі?

Торгівельні меблі, зручні для персоналу та відвідувачів

Торговий зал повинен бути обладнаний таким чином, щоб в ньому було комфортно працювати персоналу і приємно знаходитися покупцям. Такий атмосфери можна домогтися, якщо врахувати всі нюанси оформлення - колір і конструкцію торгових меблів, освітлення, зручність викладки товарів.

Торгівельні меблі - специфічний товар. Основні напрямки, які враховуються при її виборі, такі:

Якщо Вам важко в рішенні питання, як можна більш ефективно використовувати наявну площу, краще звернутися за порадою до професіоналів. Фірма Dvorsky Studio, яка займається виготовленням меблів за індивідуальними замовленнями, пропонує свої послуги "під ключ" - від проектування до монтажу готового продукту.

Які бувають торгові меблі

Грамотно підібрана обстановка торгового залу повинна гармоніювати із загальним інтер'єром приміщення і бути:

Залежно від специфіки магазину, слід вибирати матеріал виготовлення для торгових меблів з урахуванням вантажопідйомності кожної полиці і всього стелажа в цілому. Також слід звертати увагу на їх покриття, щоб устаткування не іржавіло, не дряпається, т.е.сохраняло свій первісний привабливий вигляд якомога довше. Тому, замовляючи індивідуальне виготовлення, враховуйте:

Вибрати правильно торгове обладнання, яке буде відповідати специфіці бізнесу - перший і дуже важливий крок, який сприяє подальшому розвитку і процвітанню.

Меблі для бізнесу оригінального дизайну від Dvorsky Studio

Компанія "Dvorsky Studio" приймає заявки на виготовлення меблів за індивідуальним проектом з урахуванням побажань і переваг замовника. Зі зразками нашої продукції можна ознайомитися за каталогом, де представлені фотографії наших робіт. Кожен комплект унікальний і виконаний в єдиному екземплярі.

Наші майстри розроблять проект, меблі буде виготовлена на нашій власній фабриці, доставлена і встановлена на Вашу адресу в Києві і області. На всю свою продукцію ми даємо гарантію до двох років.

Ознайомитися з цінами на виготовлення, доставку і установку зручно в розділі "Наші ціни" на сайті dvorsky.kiev.ua. 

Закрити
Закрити

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер.

Закрити

Дякуємо, що обираєте нас :)

Закрити

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер.