Що таке скіналі для кухні?

Скіналі в кухонному інтер'єрі

Все частіше в декоративній обробці кухні використовуються скляні фартухи, які розміщуються між робочою поверхнею стільниць і навісними предметами інтер'єру. Прозорі скла використовують в якості захисного елемента дизайнерської обробки стін дорогими матеріалами, фактурною штукатуркою або принтами. Така конструкція дозволить вберегти декоративну поверхню від попадання жиру, утворення плям і потертостей, в той же час, не приховуючи елементи декору.

Багато, можливо, чули про фартухах-скіналі для кухні, задаючись питанням - що ж це таке? Скляні скіналі - це особливий вид оформлення кухонного фартуха, який передбачає тонування матеріалу в певних кольорах, а також нанесення окремих малюнків або цілих панорамних пейзажів. Це можуть бути монохромні або барвисті картини, сюжет яких і колірна гамма підкреслять індивідуальний стиль інтер'єру.

Особливості фартухів зі скла

Само по собі скло стійке до високих температур, хімікатів і вологи. Але в лінійці сучасних пропозицій використовується особливий матеріал - загартоване скло, що володіє підвищеною міцністю, стійкістю до ударів, тріщин і сколів. Саме з нього виготовляються панелі - основа для майбутніх скіналі, які зазвичай мають товщину від 6 до 8 мм.

Якщо Ви припускаєте використовувати прозору однотонну базу зі світлодіодним підсвічуванням або нанесення малюнка в темних тонах, Вам підійде звичайне скло. Якщо ж макет майбутнього зображення містить яскраві і світлі тони - «пляшковий» відтінок звичайних панелей буде спотворювати передачу кольору. В цьому випадку радимо віддати перевагу склу оптівайт.

Розміри панелей потрібно чітко визначити заздалегідь, оскільки після виготовлення коригування на місці будуть неможливі.

Створення зображень на скляних фартухах

Способи декорування:

Стильний дизайн Вашої кухні з «Dvorsky Studio»

З огляду на, що розкішний інтер'єр може вийти тільки за умови професійного підходу, замовте скіналі для кухні у досвідчених профільних майстрів, звернувшись в компанію «Dvorsky Studio» (Київ). На нашому онлайн-ресурсі Ви можете попередньо ознайомитися з уже виконаними нами роботами. Виготовлення - індивідуально і під замовлення.

Щоб уникнути помилок в розмірах і для обліку всіх особливостей приміщення наша компанія пропонує послуги дизайнерів і профільних фахівців, які безпосередньо на місці виконають всі попередні виміри, обговорять нюанси і варіанти оформлення, запропонувавши найбільш раціональний.

Закрити
Закрити

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер.

Закрити

Дякуємо, що обираєте нас :)

Закрити

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер.