Чим обробити дерев'яні меблі для ванної?

Чим обробити дерев'яні меблі для ванної?

Дерев'яні меблі в ванній: як вибрати і чим обробити

Дерево - один з найбільш екологічних матеріалів, який вміє «дихати». Воно - благородно, натурально і природно. Дерево вбирає вологу, а потім починає її віддавати, насичуючи повітря свіжістю і цілющими ефірами, наповнює атмосферу позитивною енергетикою і живою силою. Саме тому в наше століття штучних матеріалів і забрудненої екології все чіткіше спостерігається тенденція повернення до природної природності.

Меблі з дерева вже не тільки становить основу інтер'єру житлових приміщень, нею стали обставляти ванні кімнати, причому все частіше з'являються навіть дерев'яні раковини, діжки, ванни.

Щоб дерев'яні меблі у ванній протягом тривалого терміну зберігала первісний вигляд, візьміть до уваги такі аспекти, як:

Грамотним рішенням стане меблі для ванної на замовлення. У Києві такі послуги надає виробнича меблева компанія «Dvorsky Studio», фахівці якої разом з клієнтом розроблять дизайн обстановки ванною, виконають заміри, виготовлять якісні меблі з відповідними захисними просоченнями і покриттями.

Чим обробляють дерев'яні поверхні і яку деревину використовують

Найбільш стійкий до вологи матеріал - МДФ, оскільки сама технологія його виготовлення має на увазі багатошарову ґрунтовку, покриття емаллю з подальшою вологостійкої лакуванням. Більш цінна меблі з натуральних цільних порід. Наприклад, тик містить вологовідштовхувальні речовини, зокрема, каучук, а також антибактеріциди, що попереджають появу цвілі.

Довговічністю порадують шафки і піддони з дуба, бука, берези, ясена, вишні. Важливий момент у виготовленні меблів з цих порід - бездоганно виконана поліровка і щільно підігнані деталі з прогрунтована стиками.

Незважаючи на факт, що всі використовувані сертифіковані покриття - безпечні, багато хто воліє відмовитися від них, вдихаючи пари натурального дерева. В цьому випадку для захисту рекомендується використовувати масло льону. Воно підкреслює природний колір вироби і повністю захищає від руйнування. Просочення потрібно виконувати в кілька етапів, кожен раз чекаючи повного висихання і повторюючи процедуру. Цей процес тривалий, але забезпечить стійкість дерева не тільки до парам і температур, а й регулярному прямому впливу води.

Крім того, промисловість випускає ряд спеціалізованих масляних складів, а також захисних засобів з воском, якими можна просочувати не тільки меблі, а й дерев'яні предмети, які безпосередньо контактують з тілом.

Кілька порад по догляду за деревом у ванній

Забезпечте хорошу вентиляцію і ретельно протирайте дерево сухими губками або мийте з антибактеріальним милом. Чи не застосовуйте агресивних миючих або абразивних засобів. Уникайте подряпин і відколів, що не лийте окріп на дерев'яну поверхню, не ставте гарячий матеріал. Регулярно проводити профілактику антибактеріальними маслами або воском. 

Закрити
Закрити

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер.

Закрити

Дякуємо, що обираєте нас :)

Закрити

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер.