Чому кухні на замовлення краще?

Чому кухні на замовлення краще

Вже давно минули часи, коли в кожній квартирі стояла стандартна меблі фабричного виробництва, а приходячи в гості, можна було відчувати себе як вдома, нічому не дивуючись. І хоча в старому радянському фільмі «Іронія долі» саме цей фактор і став ключовим моментом подій, в сучасній реальності все ж хотілося б індивідуальності і ексклюзиву. Тим більше, що в кожній людині неодмінно пульсує творча жилка і, якщо є можливість намалювати свій проект і проявити фантазію, від такої можливості відмовитися, погодьтеся, важкувато.

Ну а для тих, хто не уявляє, що б такого придумати в кухонному інтер'єрі, в фотогалереї студії «Dvorsky Studio» представлені роботи, які вже були виготовлені за сценаріями замовників і наших дизайнерів. Багато клієнтів, базуючись на готових фото, вдало доповнюють і модифікують вже виконані на замовлення проекти під свої потреби.

Переваги індивідуального виготовлення кухонних меблів

Придбати вже готовий кухонний гарнітур, на перший погляд, простіше і швидше. Але за подібною тривіальність ховається маса «підводних каменів».

По-перше, меблі на виставковому майданчику інакше виглядає в квартирі. Нерідко при монтажі тільки купленої кухні доводиться «підганяти» її, враховуючи особливості приміщення - десь спилювати, в інших місцях стикувати і коригувати прилягання. А це зайві гроші і вже «не те пальто».

Другий недолік - у стабільній комплектації готового набору. Наприклад, Вам зовсім не потрібні два шафки, але купувати їх все одно доведеться оскільки вони йдуть в комплекті. Або потрібен додатковий предмет, а дозаказати його не завжди можливо.

Також може виникнути проблема з підбором кольорової палітри, дизайну, адже меблі повинна відповідати стилю інтер'єру.

Всі ці нюанси відпадають, якщо Ви замовляєте кухню конкретно під своє приміщення з урахуванням особистих потреб.

Працюйте з професіоналами

Якщо в Ваші плани не входять нервові витрати і зайві витрати, звертайтеся в творчу компанію креативних дизайнерів і професійних майстрів «Dvorsky Studio», які пропонує ексклюзивне виготовлення кухонних гарнітурів з урахуванням вимог клієнта, а також особливостей конкретних приміщень.

Наші дизайнери працюють у всіх стилях - класика, хай-тек, лофт, мінімалізм, модерн. Бажаєте запропонувати власні ескізи? Вони будуть розглянуті і грамотно доопрацьовані нашими фахівцями. З клієнтом обговорюється комплектація, фактура, колірна гамма, фурнітура та безліч дрібних, але важливих деталей.

Фахівці виконають необхідні виміри, створять креслення і попередню візуалізацію, щоб уже за ескізом можна було внести додаткові коригування. В обслуговування входить виготовлення і монтаж.

Наша компанія цінує своїх клієнтів, а тому дає гарантію на придбані під замовлення кухонні гарнітури - до 1,5 років. Але і після закінчення цього терміну ми пропонуємо післягарантійне обслуговування.

Головний акцент у виробництві ставиться на якості - цьому сприяють екологічні і міцні матеріали, високоточне виготовлення заготовок на німецькому обладнанні, бездоганна збірка.

 

Закрити
Закрити

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер.

Закрити

Дякуємо, що обираєте нас :)

Закрити

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер.