Основні переваги кутової кухні

Зручна кухня

Хороша господиня проводить на кухні багато часу. Часто там же за столом збирається вся родина. Тому в основі дизайну кухонного приміщення повинна лежати раціональна організація простору. Тут необхідно розмістити не тільки робочу зону для приготування їжі або миття посуду, але також простір для відпочинку.

Основні переваги кутової кухні

Функціонально розмістити меблі в кухонному приміщенні дозволяють кутові модулі. Вони підійдуть як для невеликих кімнат, так і для просторих кухонь-студій. Предмети меблів при такому плануванні займають дві суміжні стіни, що є основною перевагою кутових модулів кухні. Крім цього, можна виділити ще цілий ряд плюсів.

Сучасні кутові кухні можна обладнати стелажами до стелі, де легко розміститься численна начиння. Стандартна конструкція також доповнюється численними вбудованими та висувними шафками для зберігання запасів, стелажами-каруселями, відкритими полицями, де можна поставити телевізор, декоративний посуд або кімнатну рослину.

До недоліків кутовий кухні слід віднести незручні стики шафок, розташованих поруч, недостатнє використання зони під мийкою, а також безліч з'єднань, де може розвинутися грибок. Щоб цього уникнути, потрібно звернутися до фахівців.

Якісні меблі від справжніх професіоналів

Підібрати кутові модулі і розробити загальний дизайн кухні вам допоможуть фахівці меблевої компанії Dvorsky Studio. Головний пріоритет компанії - не виготовлення виробів «на потік», а облік бажань і потреб клієнта, а також параметрів і призначення приміщення. Меблі від Dvorsky Studio відрізняється високою якістю, практичністю і естетичністю.

Замовити кутову кухню Ви можете, заповнивши форму на нашому сайті. Після цього фахівці компанії Dvorsky Studio зв'яжуться з Вами для спільної розробки дизайну і функціоналу кухні. Наші співробітники виїдуть до Вас додому, щоб зняти всі необхідні технічні параметри і ідеально підігнати меблі під простір приміщення. Після виготовлення кутових модулів наші фахівці доставлять Вам кухню і змонтують її на місці.

Скористатися нашими послугами можуть жителі Києва та Київської області. Зробіть свою кухню зручною, функціональною і естетичною разом з меблевою компанією Dvorsky Studio!

 

Закрити
Закрити

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер.

Закрити

Дякуємо, що обираєте нас :)

Закрити

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер.