Кухні з малюнком на фасаді, варіанти нанесення

Як створюються візерунки на фасадах кухонь і інших меблевих гарнітурів

Невід'ємною частиною наших осель завжди були і будуть елементи інтер'єру з різноманітними візерунками і зображеннями. Особлива увага приділяється узорів на фасадах кухні, адже в цьому приміщенні проводять досить багато часу всі члени сім'ї: хтось займається цим, хтось просто їсть і дивиться телевізор, хтось відпочиває з газетою і т. Д.

Звичайно ж, кухні з малюнками на фасадах значно посилюють якість подібного проведення часу і рівень одержуваного при цьому естетичного задоволення.

Малюнки можна підібрати під будь-який смак. Зазвичай їх вміст не обмежується практично нічим - сучасні технології дозволяють переносити на меблеві поверхні будь-які зображення з рідкісними обмеженнями з боку застосовуваних технологій.

Піскоструй як один з популярних способів створення візерунків на фасадах кухні

Дана технологія передбачає нанесення малюнка на будь-яку тверду поверхню (фасад, скло, дзеркало) за допомогою трафаретів і повітряного струменя з абразивними частинками, що знаходиться під тиском. Вид абразиву, який при цьому використовується, а також значення тиску струменя впливають на ступінь матирования кінцевого малюнка. 

Фото кухни с рисунком пескоструем

Кухні з малюнками на фасадах, виконаними за допомогою пескоструя можуть виглядати дуже ефектно і в той же час органічно, якщо буде попередньо підібрано поєднання кольорів інтер'єру з використовуваної при створенні зображень гамою. Піскоструминні малюнки на кухонних фасадах можуть бути як основними, «задає настрій» приміщення, так і допоміжними.

Кухні з фотодруком на фасадах

Нанесення узору на фасад кухні здійснюється одним із двох способів:

  1. Безпосередньо на поверхню (прямий друк) меблів за допомогою спеціальних струменевих принтерів, заправлених фарбами, швидко застигає під впливом УФ-променів.
  2. Шляхом перенесення зображення на плівку.

Плюси прямого фотодруку:

Фото кухни с фотопечатью

Мінуси технології прямого друку:

Переваги фотодруку на самоклеющейся плівці:

Фото фасадов с фотопечатью на пленке

Основний недолік самоклеющейся фотодруку - плівка не настільки довговічна і практична, як результат прямого друку: появи пухирців і відшаровування неминуче.

Вітражні зображення на кухонних фасадах

Можуть стати родзинкою кухонного інтер'єру і створити атмосферу давно минулих епох середньовіччя, яка ніколи не виходить з моди.

Зазвичай такі візерунки на кухні - це малюнки на фасаді (фото з прикладом нижче), що створюються за допомогою розпису дзеркала або скла спеціальними вітражними фарбами, яка найчастіше виконується вручну. 

Фото кухни с витражными фасадами

 

Вітражі можуть містити як вільний політ фантазії художника, так і повторювати відомі твори мистецтва - все залежить від побажань, смаків і фінансових можливостей замовника.

Розпис меблевих гарнітурів

Візерунки на фасадах кухні можна створити шляхом їх розпису фарбами, причому як власноруч, так і запросивши фахівця. 

Фото кухни с росписью на фасадах

 

До розпису зазвичай вдаються в разі наявності однотонних кухонних шафок, які вже деякий час були у використанні. При цьому обов'язково потрібно готувати фарбується, очищаючи їх від скупчилися забруднень і використовуючи ґрунтовку.

Ті, хто не володіє особливим художнім талантом, але все ж хочуть розписати узорами фасади кухні власноруч, можуть використовувати трафарети. Коли нанесена розпис висихає, поверхню фасаду (разом з малюнком) покривають декількома шарами лаку.

В результаті застосування цієї та будь-який інший технології створення візерунків на фасадах кухні, отриманий результат буде не тільки ефектно виглядати, але і сприяти продовженню терміну служби меблів, оскільки за фактом майже всі малюнки будуть додатковим захисним шаром.

Закрити
Закрити

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер.

Закрити

Дякуємо, що обираєте нас :)

Закрити

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер.