Як спланувати кутову кухню?

Переваги кутових кухонь

Члени сім'ї більшу частину часу проводять на кухні, за приготуванням і прийомом їжі, розмовами і вирішенням важливих проблем. Тому для кухні дуже важлива раціональна організація простору. Тут повинна знаходитися не тільки робоча зона, але також місце для відпочинку.

Великою популярністю у замовників користуються кутові кухонні модулі. Вони дозволяють функціонально розмістити меблі як в невеликому приміщенні, так і в просторій студії. Одна з переваг такої кухні - це компактність. При такому розміщенні значно економиться місце. Ще одна перевага кутових модулів - зручність. Вони дозволяють розташувати в безпосередній близькості один до одного плиту, мийку і холодильник, що важливо для виконання різних завдань. Крім того, такі кухні надзвичайно практичні. Кутове планування залишає великий простір для обладнання зони відпочинку. Уздовж інших двох стін можна поставити диван, стіл і стільці, де зможуть збиратися члени сім'ї і гості.

Як правильно спланувати кутову кухню

Безумовно, кутові модулі не позбавлені недоліків. До них можна віднести недостатню задіяність простору під мийкою, велика кількість з'єднань, де накопичується волога. Також при невдалому плануванні шафки, розташовані поруч, у відкритому положенні утворюють незручні і травмонебезпечні стики. Часто мийку розміщують на розі, що може бути незручно для членів сім'ї з великою комплекцією. При плануванні кутового елемента можливе виникнення труднощів, особливо, якщо стіни приміщення нерівні і мають виступи. Уникнути цих промахів Вам допоможуть професіонали.

Якісне і естетичне рішення

Меблева компанія Dvorsky Studio протягом 20 років займається виготовленням якісних, функціональної і красивих меблів. Фахівці допоможуть підібрати фурнітуру і розробити загальний дизайн кутових модулів. Головний пріоритет компанії - не виготовлення виробів «на потік», а облік бажань і потреб клієнта, а також параметрів і призначення приміщення.

Замовити кутову кухню Ви можете, заповнивши форму на нашому сайті. Після цього фахівці компанії Dvorsky Studio зв'яжуться з Вами для спільної розробки дизайну і функціоналу приміщення. Ми допоможемо підібрати фурнітуру, вибрати матеріал, а також декор для стільниці та фасадів. Професіонали приїдуть до Вас додому, щоб зняти всі необхідні технічні параметри. Це необхідно для ідеальної підгонки меблів під простір приміщення. Після виготовлення кутових модулів наші фахівці доставлять Вам кухню, змонтують її на місці.

Скористатися нашими послугами можуть жителі Києва та Київської області. Зробіть свою кухню зручною, функціональною і естетичною разом з меблевою компанією Dvorsky Studio! 

Закрити
Закрити

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер.

Закрити

Дякуємо, що обираєте нас :)

Закрити

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер.