Види шаф-купе в залежності від типів приміщення

Функціональні меблі для зберігання речей

Шафи-купе давно стали невід'ємною частиною внутрішнього простору кімнати. Вони дозволяють зберігати одяг, взуття та інші речі, і при цьому позбавлені громіздкість. Виріб складається з основи - ДСП або МДФ, внутрішньої фурнітури, а також декоративної частини фасаду. При грамотному проектуванні його можна поставити практично в будь-якому приміщенні.

Перше, на що слід звернути увагу - це основа шафи. Як ДСП (деревностружкова плита), так і МДФ (деревоволокнистих плит) мають свої переваги і недоліки. Сировина для ДСП - це деревна тирса. Для МДФ основою є тирса і стружки, подрібнені до стану волокон. Внаслідок цього вироби з МДФ більш міцні і легкі в обробці, мають високу стійкість до вологи і набагато екологічніше, оскільки в провадженні ДСП використовуються формальдегідні смоли, шкідливі для здоров'я людини. Головні переваги меблів з ДСП - це дешевизна, а також більш висока вогнестійкість.

Види шаф-купе для приміщень різного призначення

Види шаф-купе перебувають в залежності від типів приміщень. Різні види можуть практично не відрізнятися по дизайну, але їх функціональні характеристики будуть різними. Існує наступна класифікація цих меблів в залежності від призначення приміщення.

Виготовлення унікальних меблів на замовлення

Відповідно до характером приміщення і смаком власників, шафа-купе може бути корпусним, вбудованим, а також кутовим для максимально раціонального використання внутрішнього простору кімнати. Естетичність і якість цих меблів багато в чому залежать від правильних вимірів і кваліфікації фахівців. Установку шафи-купе краще доручити професіоналам, які вручну підженуть деталі меблів під параметри Вашого приміщення.

Фахівці меблевої компанії Dvorsky Studio допоможуть підібрати унікальний дизайн для Вашої шафи-купе і розроблять функціональні зони, виходячи з типу приміщення. Головний пріоритет компанії - не виготовлення виробів «на потік», а облік бажань і потреб кожного клієнта. Шафи-купе від Dvorsky Studio відрізняються високою якістю, практичністю і естетичністю. За 20 років роботи ми не випустили двох однакових предметів меблів, всі наші вироби унікальні.

Після оформлення замовлення шафи-купе в меблевій компанії Dvorsky Studio, наші фахівці приїдуть і проведуть заміри параметрів приміщення, після чого виготовлять шафу-купе, доставлять і змонтують виріб на місці. Dvorsky Studio - кращий вибір меблів в Києві та Київській області! 

Закрити
Закрити

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер.

Закрити

Дякуємо, що обираєте нас :)

Закрити

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер.