Меблева стінка для вітальні або стелаж?

Меблева стінка або стелаж - на чому зупинити вибір?

Стаючи перед вибором: що краще для вітальні - меблева стінка або стелаж, варто розібратися в цих поняттях. Меблева стінка являє собою набір елементів, які мають різне призначення і щільно прилягають один до одного. Споживачам пропонуються стінки двох типів:

Меблева стінка для вітальні зазвичай являє собою комплект, що складається з вітрини зі скляними дверцятами, міні-бару, тумби під TV, полиць для літератури, шаф. Секції бувають різного розміру і форм. Перевага стінки - місткість, оскільки в усі шафки і скриньки поміщається маса предметів. До недоліків відносять високу вартість, складність монтажу, значні габарити.

Стелаж - конструкція, що складається виключно з полиць для зберігання різних предметів. Вироби бувають відкритого або закритого типу, збірні та розбірні. Полиці стелажа виконані з металу, ДСП, дерева, нержавіючої сталі та інших матеріалів. У вітальні, як правило, монтують відкритий стелаж, на поличках якого зручно розмістяться елементи декору, книги, фото-, відео -, аудіотехніка.

Переваги стелажа:

Правила вибору меблевої стінки, стелажа

Меблі для вітальні - особа будинку, що відображає статус власника. Тому, купуючи елементи інтер'єру вітальні, враховуйте як зовнішній вигляд меблів, так і особливості дизайну, планування конкретного приміщення. Замовляючи стелаж, необхідно врахувати його стиль, колір, а також обсяг і перелік речей, які Ви плануєте на ньому розмістити.

Основні критерії при виборі стелажа:

У підсумку, меблі для вітальні під замовлення повинна відповідати наступним характеристикам:

Меблі під замовлення проводиться за індивідуальними вимірами кімнати, тому будьте впевнені, що вона відмінно впишеться в інтер'єр. Навіть сама смілива і неординарна Ваша ідея буде втілена в реальність досвідченими фахівцями Dvorsky Studio.

Продуктивна співпраця

Студія Dvorsky Studio більше 17 років працює на українському ринку. На сайті студії можна наочно оцінити проекти наших дизайнерів, ознайомитися з думками клієнтів. Використання високоякісних матеріалів, міцної та естетичної фурнітури забезпечить безпечну експлуатацію меблів тривалий час. Dvorsky Studio щільно співпрацює зі своїми замовниками, враховуючи їхні вимоги при проектуванні, виготовленні, монтажі. 

Закрити
Закрити

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер.

Закрити

Дякуємо, що обираєте нас :)

Закрити

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер.