Які переваги має шафа купе на замовлення?

Функціональне місце для зберігання речей

Шафа-купе - естетична і практична меблі, яка використовується для зберігання речей. При грамотному проектуванні його можна поставити практично в будь-якому приміщенні. Найбільш гармонійно такі шафи виглядають в передпокої і спальні.

Шафа-купе складається з основи - ДСП або МДФ, внутрішньої фурнітури і декоративної частини фасаду. Сировина для ДСП (ДСП) - це деревна тирса. Для МДФ (деревоволокнистих плит) основою є тирса і стружки, подрібнені до стану волокон. Внаслідок цього вироби з МДФ більш міцні і легкі в обробці, мають високу стійкість до вологи і набагато екологічніше, оскільки в провадженні ДСП використовуються формальдегідні смоли, шкідливі для здоров'я людини. Головні переваги меблів з ДСП - це дешевизна, а також більш висока вогнестійкість.

Фурнітура - ще один важливий елемент меблів. Її якості також варто приділити увагу. До внутрішньої фурнітури відносяться ручки, петлі, тримачі для полиць і інші елементи для зручного зберігання Ваших речей. Особливістю шаф-купе є розсувні система, яка дозволяє легко знайти потрібну річ і не займає багато простору.

Види шаф-купе

Якщо Ви хочете підібрати шафа-купе в передпокій або спальню, потрібно враховувати, що вони бувають різних видів.

Які переваги має виготовлення шафи-купе на замовлення?

Якщо Ви прийняли рішення поставити у себе в кімнаті шафа-купе, потрібно пам'ятати, що естетичність і якість цих меблів багато в чому залежать від правильних вимірів і кваліфікації фахівців. Установку вбудованих шаф-купе краще доручити професіоналам, які вручну підженуть деталі меблів під параметри Вашої спальні або вітальні.

Меблева компанія Dvorsky Studio допоможе підібрати шафа-купе в залежності бажаного матеріалу, кольору, конструкції, а також з урахуванням параметрів приміщення. Наші фахівці знайдуть унікальний дизайн для Ваших меблів і розроблять функціональні зони. Головний пріоритет компанії - не виготовлення виробів «на потік», а облік бажань і потреб конкретного клієнта. Меблі від Dvorsky Studio відрізняється якістю і функціональністю.

Залежно від типу приміщення, ми можемо запропонувати такі елементи фурнітури, як вбудовані або розсувні ящики з доводчиком, полиці для взуття, пантограф, підсвічування зі зміною яскравості, розсувні системи різних видів і т.п. Меблева компанія Dvorsky Studio допоможе підібрати для Вашої шафи дзеркальний, скляний фасад, а також фасад з ДСП або МДФ з унікальним дизайном.

Меблева компанія Dvorsky Studio виготовить меблі за індивідуальним замовленням, доставить і змонтує виріб на місці. Ми працюємо в Києві та Київській області. Звертайтеся в нашу компанію і додайте в свій будинок зручності і краси! 

Закрити
Закрити

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер.

Закрити

Дякуємо, що обираєте нас :)

Закрити

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер.