Як прикрасити меблеву стінку?

Затишно, комфортно і ненав'язливо

Проектуючи інтер'єр в кімнатах, слід враховувати кожну дрібницю, щоб нічого не упустити і створити в будинку воістину райський затишний куточок. Знову ж правильним рішення даного питання стане придбання якісної, красивої, практичною і багатофункціональних меблів. Крім дивана, столика, крісел і т.п., Вам знадобиться стильна конструкція, в якій Ви будете зберігати безліч різних речей (книги, аксесуари, одяг) - меблева стінка.

У вітальні площею понад 35 квадратних метрів відмінно виглядають габаритні стінки - кутові або модульні. У малогабаритних кімнатах, щоб уникнути ефекту захаращеності, рекомендується встановлювати стінки скромних розмірів, з набором найнеобхідніших елементів: вітаються відкриті полички, навісні шафки. Обсяг стінки візуально можна зменшити за рахунок дверей зі скла: матового або прозорого.

Найбільш цікавий і привабливий варіант меблевих стінок авторського дизайну, виконуваних під замовлення. Таке придбання обійдеться дорожче, але в підсумку Ви станете володарем унікальної меблів, яка прикрасить кімнату і при цьому буде максимально функціональною.

Як прикрасити меблеву стінку

Створити незвичайний дизайн стінки відповідно до габаритів кімнати і Вашими сміливими побажаннями можна, звернувшись до фахівців компанії Dvorsky Studio.

Всі ідеї по прикрасі стінки необхідно втілювати, враховуючи стилістику інтер'єру і загальну колірну палітру приміщення, щоб уникнути дисгармонії в оформленні кімнати. До популярних стилів відносять:

Купуючи стінку, потрібно визначитися з призначенням кожного відділу:

Декорувати дверцята можна по-різному:

Задню панель меблів прикрашають дзеркалами, в яких вишукано відбивається і грає всіма гранями кришталь. Ефектно виглядає декор з світлодіодним підсвічування. До того ж, важливо пам'ятати, що дизайн виробу тісно пов'язаний з його кольором, який залежить від інтер'єру кімнати.

Авторський дизайн унікальних меблів від Dvorsky Studio

Дизайнери компанії Dvorsky Studio - професіонали з багаторічним стажем і багатим досвідом. Вони допоможуть спроектувати Ваші найнесподіваніші, сміливі ідеї в декоруванні меблевої стінки, а фахівці виробничого цеху професійно втілять їх у життя. На виробництві нашої компанії використовуються новітні технології і виключно високоякісні матеріали, фурнітура, комплектуючі для підсвічування. Для оформлення замовлення заповніть електронну форму або зв'яжіться з менеджером компанії за вказаними на сайті контактам, також доступна послуга "Зворотній дзвінок". 

Закрити
Закрити

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер.

Закрити

Дякуємо, що обираєте нас :)

Закрити

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер.