Як спроектувати вбудовану шафу-купе?

Меблі на замовлення - відображення внутрішнього світу власника квартири

Одним з елементів сучасного, красивого і затишного інтер'єру в будинку, офісі є вбудована шафа-купе. Такі меблі значно економить місце в приміщенні, а оригінальний дизайн додає інтер'єру неповторності і лиску.

Оптимальним рішенням стане придбання вбудованих меблів на замовлення. Готові меблі стандартних габаритів підходить далеко не завжди, люди творчі жадають індивідуальності в обстановці кімнат, тому зупиняють свій вибір на дизайнерських рішеннях, виконаних під замовлення. Співпрацюючи з дизайнерською студією, що має своє виробництво, клієнт сам вибирає потрібну модель, матеріал і комплектуючі, з яких в майбутньому буде виконано виріб, визначає дизайн, колірну гамму.

Нестандартний шафа виконується "під ключ", виходячи з особливостей кімнат і переваг замовника. Завдяки дизайнерським проектам, фахівці підбирають оптимальне поєднання моделей і комплектуючих, щоб вони доповнювали один одного, створювали затишну обстановку і в цілісності виглядали гармонійно. Київська студія Dvorsky виробляє меблеві конструкції з використанням інноваційних технологій і матеріалів високої якості.

Як спроектувати вбудована шафа-купе

Приступаючи до виготовлення вбудованої шафи-купе, важливо правильно скласти схему і прорахувати кількість необхідних матеріалів. Під час розрахунку необхідно передбачити всі моменти, щоб готову шафу використовувався максимально ефективно. Необхідно спланувати, де будуть розташовані ящики, відсіки, полки та інші елементи, щоб користування шафою було досить зручним.

Обов'язково необхідний креслення, який наочно відобразить загальний вигляд і деталі майбутнього готового шафи.

Важливі нюанси під час проектування:

Проектувати вбудовані меблі не просто, це копітка і відповідальна робота. Тому, щоб отримати в результаті практичне і функціональне виріб, необхідно звертатися до професіоналів, які, озброївшись багатим досвідом, точними вимірювальними інструментами, комп'ютерними програмами, спроектують шафу з урахуванням всіх найдрібніших деталей.

Dvorsky Studio - від замірів до фінальної здачі роботи

Київська компанія Dvorsky Studio з офісом-студією і власним виробництвом пропонує своїм замовникам:

Якісно, безпечно, надійно незалежно від вартості - основні правила роботи Dvorsky Studio.

 

Закрити
Закрити

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер.

Закрити

Дякуємо, що обираєте нас :)

Закрити

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер.