Чим відрізняється вбудована шафа від шафи купе?

Різновиди шаф-купе

Шафи-купе бувають вбудованими і корпусними. Корпусний шафа-купе - окремо стоїть меблева конструкція, яка має бічні стінки, задню, підлогу, стелю. Такі меблі легко збирається і, в разі потреби, розбирається. Корпусні меблі можна придбати в готовому вигляді - коли всі розміри задані виробником і не підлягають змінам, а можна зробити під замовлення за індивідуальними параметрами.

Вбудована шафа робиться виключно на замовлення під конкретні виміри отвору.

Загальні характеристики для корпусного і вбудованої шафи:

Корпусні меблі обійдеться дорожче, так як в ній присутня більша кількість елементів, а вбудована зажадає більше уваги на етапі проведення замірів і проектування.

Чим відрізняється вбудована шафа від корпусної шафи-купе

Особливості вбудованої шафи:

Наповнення шафи підбирається в залежності від приміщення, де Ви плануєте встановити вбудовані меблі. Якщо виріб буде в передпокої, тоді правильним рішенням буде організувати полки, відсіки для побутової техніки (пилососа, праски), негабаритну відкриту полицю для мокрому взутті і додатковий елемент для мокрих парасольок. У разі замовлення вбудованої шафи для спальні, обов'язково включається в проект наявність місткого відділення для постільних речей і білизни.

Dvorsky Studio - професійне втілення геніальних ідей

Компанія Dvorsky Studio з офісом-студією і власним виробництвом працює на ринку більше 17 років, що підтверджує її відповідальний похід до справи і якість виробленої продукції. Співпрацюючи з Dvorsky Studio, Ви отримуєте:

Наші майстри виконують роботи будь-якої складності із застосуванням високоякісних матеріалів і фурнітури, які поставляються безпосередньо від виробників. Фахівці Dvorsky Studio успішно розробили і реалізували десятки меблевих проектів унікального дизайну для будинків, квартир, а також для офісів, працюючи у всіляких дизайнерських напрямках.

Якість, безпека і надійність в кожній моделі, незалежно від ціни - основні принципи нашої діяльності. 

Закрити
Закрити

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер.

Закрити

Дякуємо, що обираєте нас :)

Закрити

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер.