Основні критерії вибору меблів в передпокій

Обличчя Вашого будинку - передпокій

Перше, що бачить кожен, хто входить в будинок - передпокій. Якщо вона зручна, затишна, її меблі гармонійно поєднується із загальною обстановкою, це справляє сприятливе враження про господаря і його будинку.

Для того, щоб цього домогтися, слід враховувати деякі нюанси:

Для невеликих прихожих підійде обстановка світлих відтінків, так Ви візуально збільшите простір. Для просторих приміщень обмежень у виборі кольору немає.

Що слід враховувати при виборі передпокої

Вибираючи меблі в передпокій, кожен керується своїми особистими уподобаннями, орієнтуючись на розмір коридору, склад сім'ї, фінансові можливості. Незважаючи на це, існують основні критерії вибору меблів в передпокій:

Дизайнери радять підбирати колір меблів для передпокою, що контрастує з шпалерами. Так Ви зробите акцент на обраному комплекті і візуально виділіть його.

Меблі, виготовлені за індивідуальними замовленнями, від компанії "Dvorsky Studio"

Висловити свою індивідуальність в обстановці будинку Вам допоможе компанія Dvorsky Studio. Ми виготовимо оригінальні меблі для всіх кімнат, привеземо і встановимо її.

Для жителів Києва і області компанія Dvorsky Studio пропонує послуги з виготовлення модульних меблів "під ключ". Наші фахівці виконують всі операції: починаючи з розробки дизайну і закінчуючи монтажем. Але і після цього ми не припиняємо співпрацю, так як забезпечуємо гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Більш детально ознайомитися з нашими послугами, цінами, умовами співпраці зручно на сайті dvorsky.kiev.ua. 

Закрити
Закрити

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер.

Закрити

Дякуємо, що обираєте нас :)

Закрити

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер.