Вибір крісла для начальника

Офісне крісло для шефа: як вибрати презентабельний і комфортний варіант

Крісло керівника - один з показників його статусу, тому підійти до вибору потрібно серйозно, при цьому не забути врахувати безліч як естетичних, як і ергономічних факторів. Зрозуміло, що в першу чергу звертають увагу на дизайн і респектабельність меблевого елемента. Але і тут не все так просто. Навіть якщо крісло відразу сподобалося візуально, потрібно адекватно оцінити, як воно впишеться в інтер'єр робочого кабінету, які його габарити в порівнянні з статурою майбутнього власника і, нарешті, рівень комфорту.

Враховуйте смаки свого керівника. Можливо, він суворий, лаконічний і стриманий, вважає за краще прості, але зручні конструкції, які мають до роботи. Інші ж не відкидають хвилини релаксації під час роботи, тому оцінять крісло з відкидними спинками, які, до речі, можуть фіксуватися до рівня 180 градусів.

Вибір крісла для начальника: ключові аспекти

Оцінивши зовнішній вигляд, обов'язково поцікавтеся, якими функціями комфорту наділена модель. Найоптимальніший варіант - з натуральної шкіряною оббивкою. Вона гігроскопічна і приваблива. А ще й проста в догляді, адже досить протерти його вологою серветкою - і крісельце як новеньке.

Оцініть дизайн. Спинки сучасних крісел виконуються в ергономічних конструкціях - вони зігнуті відповідно до особливостей хребта, підтримують поставу, мають додаткові прокладки, а також можуть бути прошиті м'якими «острівцями».

Крім того, дивіться на такі параметри, як:

Візьміть до уваги - все директора люблять гарантії. Тому купуйте цю практичні меблі для боса виключно в легально діючих компаніях з письмовими доказами характеристик і умовами експлуатації.

Замовте ексклюзивні меблі для боса

Ви можете не ламати голову з вибором крісла для начальника або директора, просто зверніться в дизайнерсько-виробничу компанію «Dvorsky Studio» (Київ). Викладіть умови в спеціальній формі на нашому порталі та прийміть роботу в найкоротший термін. Візуалізація, докладний опис матеріалів, колірна палітра можливих рішень - все надається в найкоротші терміни, причому з урахуванням вимог Вашого керівника.

З Вами - професіонали, а отже, успіх гарантований. 

Закрити
Закрити

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер.

Закрити

Дякуємо, що обираєте нас :)

Закрити

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер.