Плюси скляного фартуха на кухні

Плюси скляного фартуха на кухні

Скляний фартух на кухні: плюси і мінуси використання

Кухонний фартух - це покриття ділянки стіни між стільницею і навісний меблями. Під час приготування їжі ця зона найбільш схильна до забруднень, а також високих температур. Тому одним з головних вимог до фартуху є його стійкість до негативних впливів в процесі приготування, а також простота очищення від забруднень.

Фартух з скла - одна з нових тенденцій ультрасучасних кухонних інтер'єрів і все частіше застосовується в якості альтернативи кераміці. Скло відмінно вписується як в класичний дизайн, так і в неформальний, зокрема, хай-тек, мінімалізм, скандинавський.

Прозорі скляні панелі привабливі в естетичному плані. Вони додають світла, візуально розширюють простір, а дзеркальні аналоги створюють приголомшливо багаті візуальні ефекти.

Загартоване скло витримує великі навантаження і удари, за ним легко доглядати, оскільки плями «Не в'їдаються», легко знімаючись миючими засобами.

Різновиди скляного фартуха

Використовувати скло можна як у вигляді плитки, так і цілісними поверхнями. Другий варіант - в пріоритеті, адже цільні литі панелі припускають мінімум швів і стикувань. Видів скла може бути кілька:

Існує кілька варіантів дизайнерського виконання:

Крім практичних властивостей, скло також вносить в інтер'єр особливу «родзинку», роблячи простір повітряним і легким.

Скляні фартухи під замовлення

Щоб оптимально підібрати фартух для Вашої кухні і позбутися від проблем при монтажі і подальшій експлуатації, зверніться в київську компанію по виготовленню меблів «Dvorsky Studio». Наша креативна команда оцінить планування, здійснить заміри, запропонує раціональні варіанти кухонних скляних фартухів з урахуванням всіх нюансів інтер'єру.

У роботі ми використовуємо сертифіковані матеріали і високоточне обладнання, а досвідчені дизайнери і майстри втілять в життя Ваші найоригінальніші фантазії.

Щоб отримати консультацію і оформити замовлення, зв'яжіться з нашими менеджерами за телефонами, вказаними на сайті.

Закрити
Закрити

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер.

Закрити

Дякуємо, що обираєте нас :)

Закрити

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер.