Організація офісного інтер'єру

Організація офісного інтер'єру

Офісний інтер'єр: ефективна організація простору Офіс - це візитка компанії. Раціонально і зі смаком виконаний дизайн інтер'єру, що відображає специфіку діяльності фірми, лаконічність і акуратність вселяють довіру клієнтам, красномовно говорять про рівень і статус компанії і мають у своєму розпорядженні до співпраці. Крім того, працездатність в стильному сучасному приміщенні, з продуманим зонуванням робочого простору і грамотним підбором офісних меблів, значно вище. Це пояснюється не тільки фізичним, але і емоційно-психологічним комфортом.

Планування приміщення - це чітко розділені зони для прийняття клієнтів, виконання поточних робочих процесів, а також зали для нарад, переговорів і відпочинку. На ергономічність впливають вдалий дизайн робочих зон, зручна функціональна і стильна офісні меблі.

При підборі меблів і оформленні інтер'єру важлива доцільність і раціональність. В офісі не повинно бути нічого зайвого. Але занадто мало меблів - друга крайність, що призводить до неохайності, коли робочі матеріали нагромаджені на столах.

Грамотний дизайн офісного інтер'єру

Щоб оптимально вирішити проблему акуратності і функціональності, підбирайте меблі з урахуванням специфіки діяльності. Іншими словами, секції в столах, шафах, тумбочках повинні чітко відповідати конкретному призначенню - зручно розміщувати всі супутні роботи матеріали, забезпечивши швидкий зручний доступ до них. У той же час, уникайте занадто громіздкою меблів - вона краде не тільки простір, а й енергетику.

Меблі бажана в єдиному дизайнерському виконанні, переважно в нейтральних кольорах, з додаванням кількох штрихів, що відображають корпоративний стиль компанії. Предмети декору повинні бути лаконічні, вписуватися в загальний інтер'єр, підкреслювати сувору робочу атмосферу.

Ідеальний варіант - меблі на замовлення. В цьому випадку можна точно визначити, які предмети інтер'єру потрібні, вибрати колірне, фактурне оформлення, розміри, забезпечивши максимально зручну комунікацію.

Всі Ваші ідеї з урахуванням особливостей робочого процесу допоможе втілити в життя творчий колектив київської компанії «Dvorsky Studio».

Індивідуальне замовлення офісних меблів в "Dvorsky Studio"

Інтер'єр компанії не повинен бути стандартним і копіювати інші офіси. Не бійтеся ексклюзиву і сміливих рішень при оформленні, оскільки саме в офісному приміщенні, в першу чергу, проглядається характер і рівень Вашої фірми.

Дружна команда дизайнерів і майстрів студії «Dvorsky Studio» вже більше 16 років присвятила виготовленню меблів на замовлення. Ми працюємо виключно на якість - дизайну, виготовлення, монтажу, використовуючи німецьке обладнання, фурнітуру і матеріали, сертифіковані за світовими стандартами.

Звертайтеся в режимі онлайн або по телефонах, вказаних на інтернет-ресурсі dvorsky.kiev.ua, щоб отримати оперативну консультацію або викликати фахівців для оцінки обсягу роботи.

 

Закрити
Закрити

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер.

Закрити

Дякуємо, що обираєте нас :)

Закрити

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер.