Як підібрати інтер'єр ванної кімнати?

Інтер'єр ванної кімнати: практичність і гармонія

Для більшості з нас ванна - щось більше, ніж приміщення для щоденної гігієни. Це простір для релаксу, де можна залишитися наодинці зі своїми думками після динаміки трудового дня, в комфортній обстановці розслабитися морально і фізично, знайти душевну рівновагу і емоційну стабільність.

Перше, що створює настрій при вході у ванну - це її інтер'єр. Візуальна складова грає не меншу роль, ніж практична, тому підбирати інтер'єр ванної кімнати необхідно в комплексі обробки і меблів.

Щоб гармонійно підібрати всі складові інтер'єру, перш за все, визначитеся зі стилем та кольоровою гамою, з огляду на габарити і планування приміщення. Меблі і оздоблення повинні бути стійкі до вологи, підвищеній температурі, а обстановка не перевантажена декором. Максимальна функціональність при мінімумі засобів - ідеальне рішення для ванною.

Ключові моменти в дизайні

Досягти душевної гармонії і фізичного комфорту можна в приміщенні, де багато простору і правильно виставлений світло. Навіть якщо ванна малометражні, візуально розширити її можна за рахунок правильно підібраною обробки, декору, а також грамотно розміщеної меблів. Крім основної сантехніки, ванна облаштовується за рахунок шафок і поличок, де зберігаються предмети гігієни. До того ж, меблі покликана приховувати і неестетичні комунікації.

Матеріали і колірна палітра ванній:

Приміщення оформляйте в класичних спокійних і пастельних кольорах, оскільки така гамма найбільше відповідає природним і не втомлює.

Стильні меблі

Обставляючи ванну кімнату, дотримуйтеся правил:

Якщо бажаєте отримати меблевий комплект, що ідеально підходить саме для Вашого інтер'єру, запрошуємо в «Dvorsky Studio» (Київ). Дизайнери студії Dvorsky безпосередньо на місці оцінять планування, зроблять виміри, запропонують варіанти з урахуванням побажань замовника.

У нашому портфоліо - сотні вдалих проектів і всі вони є ексклюзивними. Гарантується якість, довговічність, стильна естетика - головні пріоритети в роботі нашої команди.

 

Закрити
Закрити

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер.

Закрити

Дякуємо, що обираєте нас :)

Закрити

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер.