Як облаштувати балкон або лоджію?

Як облаштувати балкон або лоджію?

Затишне продовження квартири

Деякі господарі балконів і лоджій розглядають їх як додаткове місце для зберігання домашніх речей, якими користуються рідко. Але зараз ситуація змінюється, і все більше людей перетворює їх в зручне і комфортне місце відпочинку.

Вони можуть бути засклені або відкриті, мати повноцінну дах або бути без неї, всі ці умови впливають на вибір меблів. Якщо балкон або лоджія не засклений, меблі слід вибирати з таких матеріалів, які легко миються.

Як комфортно облаштувати балкон або лоджію?

Підбираючи обстановку для балкона / лоджії, слід враховувати їх архітектурні особливості, площа, пропорції і мета використання (місце для відпочинку, кабінет, дитячий куточок і ін.). У будь-якому випадку, меблі повинна бути компактною, багатофункціональної і, бажано, мобільного.

Площа балкона / лоджії слід використовувати з розумом, грамотно, тому типові меблі, яка продається в магазинах, не підійде. Для того, щоб раціонально облаштувати і використовувати наявну площу, краще замовити індивідуальне проектування комплекту, в цьому випадку Ви отримаєте:

Площа балкона або лоджії зазвичай невелика, тому підбирайте елементи меблів компактні, щоб не захаращувати вільний простір.

Меблі на замовлення від компанії Dvorsky Studio

Для того, щоб облаштувати свою лоджію або балкон комфортно, раціонально використовувати наявний простір, краще звернутися за допомогою до професіоналів. Компанія Dvorsky Studio пропонує свої послуги з виготовлення меблів "під ключ" для жителів Києва та області. Наші дизайнери спроектують меблі для будь-якого приміщення з урахуванням Ваших побажань, майстри виготовлять і встановлять її у Вашому домі. На всю продукцію Dvorsky Studio дається гарантія до двох років.

У нашому каталозі Ви можете подивитися зразки меблів для балкона і лоджії, які ми вже виготовили. Всі комплекти оригінальні і не повторюються, ціни - доступні, в повній мірі відповідають якості.

Ознайомитися з цінами зручно в розділі "Наші ціни" на сайті dvorsky.kiev.ua. За іншими робочих питань можна отримати консультацію нашого фахівця по телефону або по електронній пошті. 

Закрити
Закрити

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер.

Закрити

Дякуємо, що обираєте нас :)

Закрити

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер.