Осінь 2022 року в інтер'єрі

Осінь 2022 в інтер'єрі - все, що буде в тренді цього сезону! Бежеві та земляні кольори, нейтральні натуральні або, можливо, дерево? Яка тенденція вам найближча? Сьогодні ми розповімо вам про кожну з них!

Кольори осені - бежевий і коричневий

Цієї осені головне - тепло! Саме тому ми переходимо від холодних білих і сірих тонів до пастельних, бежевих і помаранчевих відтінків та приємних шоколадно-коричневих. Вітаються сміливі колірні поєднання: синій і гірчично-жовтий, зелений і фіолетовий. Чудовою основою для нейтральних натуральних інтер'єрів стануть матові й теплі бежевий, екрю, шавлієво-зелений або тауп. Синій і насичені відтінки, такі як кларет, кіновар і червонувато-коричневий, прекрасно поєднуються з дерев'яними меблями. Колір номер один у цьому сезоні - заспокійливий і теплий зелений з відтінками сірого і жовтого. Фіолетовий колір також повертається, цього разу у відтінках, що нагадують 1980-ті роки - лавандовому і ягідному.

Кольори використовуються не тільки на стінах! Моноколірні інтер'єри, тобто, наприклад, різні відтінки бежевого, є хітом. Це стосується стін і стель, а також меблів і декору. А якщо вам потрібен сильний акцент, не забувайте, що земляні кольори і натуральні поверхні - граніт, цегла, американський горіх і зелень, зокрема у вигляді живих рослин, - як і раніше, в моді.

Нейтральна природність - дозвольте собі захопитися новою версією функціонального мінімалізму

Осінь-зима 2022/2023 - найкращий час для любителів нейтральних аранжувань. Спокійні та комфортні інтер'єри без контрастів і тенденція нейтральної природності - один із сильних трендів сезону. Що стосується кольору, то в тренді бежевий і екрю, простота, функціональність і затишок, про що свідчить хіт осені - м'який і м'ясистий трикотаж букле (на фото навпроти). Стильний віденський плед також, як і раніше, в тренді. Тенденція до декометрії, тобто криві, вигини, гармонійні, регулярні візерунки і тривимірні аксесуари, чудово поєднується з нейтральними кольорами. Для створення більш розкішного нейтрального декору додайте нотку французького стилю, наприклад, декоративну ліпнину на стелі.