Кухні на замовлення на що звернути увагу?

Підготовчий етап

Правильне планування кухні дозволяє оптимально організовувати простір, щоб воно відповідало індивідуальним побажанням господаря. Перед тим, як замовити кухонні ніші, необхідно детально продумати, що і де Ви хочете розташувати (в ящиках або навісних шафках будете зберігати крупи і спеції, рушники, інші аксесуари, куди зручніше поставити тарілки, каструлі і т.п.), де розмістити плиту, мийку, холодильник, дрібну і вбудовану побутову техніку.

Існує кілька комбінацій розміщення робочої поверхні, шаф, тумб, техніки:

На що звернути увагу, оформляючи кухню під замовлення

Кухня - це місце, де ми з чашечки кави починаємо свій день, проводимо час за смачним обідом з сім'єю і душевні вечора - за келихом вина з коханими. Тому до вибору меблів для кухні варто поставитися відповідально, щоб майбутній інтер'єр радував Вас своєю неповторністю, функціональністю і практичністю. Найкращим рішенням стане кухонні меблі на замовлення.

Оформляючи меблі на замовлення, звернути увагу необхідно на: матеріал, з якого буде виконаний гарнітур:

Dvorsky Studio - виконання роботи "під ключ"

Фахівці компанії Dvorsky Studio, беручи за основу індивідуальний підхід, спираючись на Ваші найсміливіші ідеї, допоможуть втілити їх в життя. Ми професійно організуємо всі етапи виконання замовлення "під ключ": промальовування дизайну, зонування, проведення замірів, виготовлення, доставку, монтаж. Надамо дворічну гарантію і післягарантійне обслуговування. Інноваційні виробничі технології і якісну сировину, фурнітура, комплектуючі для підсвічування забезпечать відмінну якість готового виробу.

Щоб оформити замовлення, потрібно заповнити електронну форму або зв'язатися з менеджером компанії за вказаними на сайті контактам. 

Закрити
Закрити

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер.

Закрити

Дякуємо, що обираєте нас :)

Закрити

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер.