Плюси і мінуси фасадів Тіпон

Системи відкриття фасадів від натискання

У будь-якому сучасному будинку є безліч елементів меблів для зберігання чого-небудь. Звичайно ж, все у всіх цих шафок і скриньок є ручки, без яких не вийде відкривати / закривати їх.

Але останнім часом в тренді міцно зміцнилися мінімалістичні види дизайну, які вже почали вносити свої корективи у вигляді використання фасадів TIP-ON, оснащених системами відкривання Push-to-open.

Їх основною особливістю є наявність прихованих механізмів, за допомогою яких відкриття меблевих фасадів без ручок здійснюється шляхом натискання.

Щоб повною мірою оцінити переваги подібних систем, варто лише уявити, наскільки простіше стане процес приготування їжі, коли всі фасади на кухні можна буде відкривати без використання рук. 

 

 Переваги фасадів TIP-ON 

  1. Неважливо чим здійснюється натискання - долонею, коліном, ліктем або стегном. Система відкриття від натискання спрацює в будь-якому випадку і безшумно відкриє потрібну дверку, коли у вас зайняті руки.
  2. Всі системи відкривання Push-to-open повністю механічні.
  3. Фасади з TIP-ON можна відкривати / закривати і вручну, не турбуючись про поломку механізму.
  4. Система відкриття від натискання найчастіше поєднується з системою амортизації, яка дозволяє зробити закриття ящиків більш м'яким. Це означає, що випадково притиснути, наприклад, палець буде досить складно. 


  1. Механізми систем відкриття фасадів від натискання легко монтуються в стандартні корпуси будь-якого виду меблів, що має відкриваються / висуваються елементи, не вимагаючи при цьому наявності додаткового простору і застосування будь-яких спеціальних інструментів.
  2. Ефективна зона спрацювання механізму системи відкривання Push-to-open зберігається навіть при мінімальному зазорі між корпусом і фасадом в 2,5 мм (регулюється за допомогою вбудованих шестерень).
  3. Система відкриття від натискання є оптимальним вибором для нижніх фасадів, які з її допомогою легко відкривати ногами без необхідності нахилятися.
  4. Ще один плюс (швидше за непрямий) полягає в тому, що якщо на фасаді немає ручок, ви не будете за них чіплятися, гублячи каструлі / сковорідки, а ваша дитина не зможе про них вдаритися. 

Недоліки використання систем відкриття від натискання 

Основний мінус використання подібних механізмів в тому, що на глянцевих поверхнях меблевих фасадів можуть залишатися помітні відбитки.

А якщо говорити про використання фасадів TIP-ON на кухні, то тут сліди будуть на будь-яких (не тільки на глянцевих) поверхнях, адже велика частина натискань буде проводитися під час готування, коли руки будуть у чомусь забруднені.


Правда, чистити і полірувати рівні забруднені поверхні значно простіше, ніж ручки складних конфігурацій. Якщо розглядати цей недолік фасадів без ручок в подібному ключі, то його цілком можна віднести до переваг.

Розпашні фасади з системами відкриття від натискання не мають функції доводчика.

Висувні ящики з системами відкривання Push-to-open з'явилися відносно недавно, тому їх ціна поки що досить висока.

Де взяти таку систему

Монтуванням систем відкриття фасадів від натискання зараз займаються практично всі серйозні меблеві компанії.

Меблі з фасадами TIP-ON можна замовити і у нас. У розділі «Кухні» можна вибрати будь-який кухонний гарнітур, а при замовленні вказати бажаний колір, розміри і тип механізму для установки системи відкриття від натискання.

Розроблена з урахуванням ваших індивідуальних побажань меблі буде мати гарний вигляд у сучасному мінімалістичному інтер'єрі, будучи при цьому максимально зручною у використанні. 

Закрити
Закрити

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер.

Закрити

Дякуємо, що обираєте нас :)

Закрити

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер.