Як затишно облаштувати вітальню

 

Як затишно облаштувати вітальню 

Навіть в малометражних квартирах господарі намагаються виділити гостьову зону, в якій не тільки приймають друзів, але і збираються всією сім'єю для спільного дозвілля та спілкування. Залежно від габаритів і планування, в оформленні вітальні розумно використовувати дизайнерські прийоми, які візуально розширять приміщення, а грамотно розставлені акценти додадуть апартаментів затишок і забезпечать комфорт.

Вітальня задає тон всьому житловому приміщенню. Головні правила оформлення - класичні і пастельні кольори, натуральні, не «кричущі" фактури, зонування простору, а також мінімум дрібних аксесуарів.

Модні тенденції в затишному облаштуванні віталень

Оскільки центральна кімната багатофункціональна, для створення затишку в ній застосуєте ефектні прийоми:

У дизайні та виготовленні меблів для гармонійного облаштування вітальні Вам допоможе компанія Dvorsky Studio (Київ).

Ще кілька корисних порад для затишного облаштування

Враховуйте індивідуальність домочадців. Якщо в родині - маленькі діти, передбачте в вітальні місце, де вони будуть грати. Тут також можна розмістити музичний інструмент, відокремити зону для читання, домашній кінотеатр і ігровий комп'ютер.

Для акценту на зонах використовуйте шпалери різних кольорів і фактур з ненав'язливою "ритмікою" малюнка.

Ще один хитрий спосіб легко оновлювати вітальню - модульні картини на стіні. Обзаведіться декількома варіантами, наприклад, природа за сезонами року, і періодично міняйте.

Враховуйте габарити приміщення. Мета - створити відчуття простору, світла і затишку, тому в маленьких кімнатах - побільше світлих тонів в обробці і інтер'єрі. 

 

Закрити
Закрити

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер.

Закрити

Дякуємо, що обираєте нас :)

Закрити

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер.