Типи гардеробних кімнат

 

Створюємо гардеробну кімнату - і все в порядку

Гардеробна кімната - мрія всіх жінок. Але багато хто вважає її нездійсненною в умовах малогабаритних квартир, а даремно. Звернувшись за послугами дизайну до професіоналів компанії Dvorsky Studio, Ви через невеликий проміжок часу станете господинею функціональної гардеробної кімнати, де всі речі будуть складені в певному порядку, а в квартирі з'явиться вільне місце і стане набагато затишніше.

Для того, щоб облаштувати гардеробну, не обов'язково мати зайву кімнату. Для них пристосовують комори, чулани, частина коридору, холу, незручні кути і інші вільні простори в квартирі.

Різноманітні типи гардеробних кімнат

Від того, яку частину квартири Ви плануєте використовувати для гардеробної, буде залежати її тип і планування. Дизайнери розрізняють чотири типи планувань:

Гардеробна кімната - найраціональніше використання простору. У ній можна розмістити величезну кількість речей, при цьому кожна річ матиме своє місце і при необхідності її легко знайти. Головне - передбачити і раціонально використовувати весь простір, але в цьому Вам допоможуть досвідчені дизайнери компанії Dvorsky Studio.

Компанія Dvorsky Studio - Ви мрієте, ми втілюємо Ваші мрії в реальність

Компанія Dvorsky Studio пропонує виготовлення оригінальної дизайнерської меблів високої якості за доступними цінами. Ми виконуємо роботу "під ключ", тобто починаємо з дизайну і промальовування ескізів, а закінчуємо установкою готового продукту. На всю свою продукцію компанія дає гарантію до двох років. Після установки меблів ми проводимо гарантійне і післягарантійне її обслуговування.

Ознайомитися із зразками наших робіт зручно на сайті dvorsky.kiev.ua. Але кожна робота оригінальна і виконана в єдиному екземплярі.

Компанія Dvorsky Studio виробляє доставку і монтаж корпусних меблів в Києві і області. Нашим постійним клієнтам ми пропонуємо програму лояльності, скориставшись якою, Ви значно заощадите сімейний бюджет.

 

 

Закрити
Закрити

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер.

Закрити

Дякуємо, що обираєте нас :)

Закрити

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер.