Що таке гардеробні системи?

 

Створюємо гардероб - наводимо порядок в домі

Якщо зберігання домашніх речей упорядковано, в квартирі залишається багато вільного місця, інтер'єр не перевантажений зайвими предметами, відчувається комфорт і затишок.

Для того, щоб в будинку був бажаний порядок, потрібно мати достатньо місця для зберігання. Вирішити цю проблему допомагають гардеробні системи, вони мають такі переваги:

Головна перевага гардеробних систем в тому, що їх можна встановити в приміщенні будь-якої площі. Модулі виготовляються компактними, займають мінімум місця і мають високу місткістю.

Гардеробні системи - що це таке?

В першу чергу, беруться до уваги габарити квартири. Від цього залежить те, які гардеробні системи будуть використані, вони бувають двох типів - готові та збірні.

Готові системи не вимагають збірки, це звичні стаціонарні шафи, у них є дах, підлогу, стіни, двері. При необхідності, їх можливо переставити в будь-який вільний місце, де вони кріпляться до стін.

Збірні системи збираються з окремих елементів, вони більш компактні, економно займають вільне місце, мають широкий асортимент внутрішньої "начинки", бувають таких типів:

Крім розглянутих типів гардеробних, існують ще каркасні, металеві та joker-системи. Кожна система має свої переваги, що вибрати - залежить від габаритів Вашої квартири і особистих переваг.

Компанія Dvorsky Studio - Ваш надійний партнер

Якщо Ви задумали організувати зручну, містку гардеробну в своїй квартирі, зверніть увагу на пропозиції компанії Dvorsky Studio. Ми пропонуємо доступні ціни та високу якість виготовлення.

При розробці проекту потрібних меблів дизайнери компанії Dvorsky Studio враховують всі Ваші побажання і надають креслення, в якому враховані найдрібніші деталі. Вся продукція нашої компанії має гарантію до двох років.

Ми доставляємо і встановлюємо меблі в Києві і області, забезпечуємо гарантійне та післягарантійне обслуговування. Нашим постійним клієнтам ми пропонуємо спеціальну програму лояльності, скориставшись якою, Ви значно заощадите сімейний бюджет.

На сайті dvorsky.kiev.ua Ви можете замовити "зворотний дзвінок" і отримати консультацію нашого фахівця. 

 

Закрити
Закрити

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер.

Закрити

Дякуємо, що обираєте нас :)

Закрити

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер.