Особливості виготовлення дитячих меблів

 

Дитяча кімната - особистий простір кожної дитини

Для дитини будь-якого віку важливо мати свій особистий простір, де можна грати, фантазувати, займатися улюбленою справою. Тому до організації простору дитячої кімнати потрібно підійти серйозно. Не думайте, що Ваша дитина ще мала, попереду досить часу, а поки можна обійтися тим що є або купити комплект меблів.

Малюк виросте швидко, а тимчасова обстановка так і залишиться в його кімнаті. Краще витратитися один раз, але придбати комплект меблів для дитячої кімнати високої якості, кожна деталь якої продумана до дрібниць. Оптимальний варіант в цьому випадку - замовити індивідуальне виготовлення потрібної меблів для дитячої. Для цього слід звернутися до професіоналів меблевого виробництва, в компанію Dvorsky Studio, яка виконує індивідуальні замовлення на виготовлення меблів.

Особливості виготовлення дитячих меблів

Проектуючи обстановку дитячої кімнати фахівці обов'язково враховують стать дитини. Для хлопчиків потрібна меблі багатофункціональна, практична, в якій можна зберігати безліч хлоп'ячих речей (машинки, деталі конструктора і ін). В обстановці дівочої кімнати більше романтичності, ніжності.

Незалежно від статі дитини, дитяча кімната ділиться на зони, призначені для:

Виходячи з цього, проектуються ліжко, стіл і стілець, шафа, комод, міні-диванчик або крісло.

При проектуванні і виготовленні дитячих меблів компанія Dvorsky Studio враховує всі особливості і строго дотримується їх:

Вибираючи обстановку для кімнати дитини, обов'язково враховуйте її думку, якщо вона в тому віці, коли може висловити свої переваги.

Dvorsky Studio - ми втілюємо мрії в реальність

Компанія Dvorsky Studio виготовляє різну меблі за індивідуальними замовленнями для жителів Києва та області. Ми надаємо послугу "під ключ" - починаючи з промальовування дизайну і закінчуючи монтажем готових конструкцій у замовника.

Замовляючи індивідуальне виготовлення меблів в компанії Dvorsky Studio, Ви отримуєте наступні переваги:

Для наших постійних клієнтів діє бонусна система лояльності. Більш детально ознайомитися з цінами, умовами співпраці зручно на сайті компанії dvorsky.kiev.ua.

 

Закрити
Закрити

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер.

Закрити

Дякуємо, що обираєте нас :)

Закрити

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер.