Який колір меблів вибрати для дитячої?

 

Дитяча кімната - світ фантазій Вашої дитини

Все, що оточує дитину, впливає на його психіку і формує його особистість. Це дуже важливо враховувати при облаштуванні кімнати Вашого чада. Якщо дитина в такому віці, коли вже має свої переваги і може їх сформулювати, обов'язково радьтеся з ним і враховуйте його думку, вибираючи обстановку для дитячої кімнати.

Незалежно від того, в якому стилі буде виготовлена дитячі меблі, вона повинна бути безпечною для дитини. Компанія Dvorsky Studio завжди дотримується цього правила і виготовляє дитячі меблі:

Наші дизайнери роблять макети, а фахівці виготовляють будь-які меблі, враховуючи всі Ваші побажання і переваги.

Вплив кольору на психологічний розвиток дитини

Дитина дуже багато часу проводить у своїй кімнаті, це його особливий світ. Тому дуже важливо все, що його оточує, в тому числі і колірна гамма меблів, стін, загального оформлення інтер'єру кімнати. Обов'язково потрібно враховувати вік дитини, тому що поради, які підходять для малюків, не приносять користі для підлітків.

На думку педіатрів, зір маленької дитини дуже чутлива до різних кольорів, тому кімнати малюків до трьох років слід оформляти в спокійних тонах. Світлі, м'які тони створюють атмосферу затишку, спокою, темні ж - навпаки, пригнічують психіку дитини. Який колір меблів вибрати для дитячої? Психологи вітають використання таких кольорів:

Дуже важливо в оформленні кімнати використовувати правильно поєднання кольорів. Традиційно кімнати для хлопчиків оформляють в холодних тонах (сірий, синій, блакитний), а для дівчаток обирають теплі відтінки - рожевий, персик.

Дитячі меблі за індивідуальним замовленням від компанії Dvorsky Studio

Компанія Dvorsky Studio виконує замовлення на індивідуальне виготовлення корпусних меблів. Наші фахівці створять проект за Вашими потребами, представлять ескіз, виготовляють і встановлюють меблі у Вас вдома.

Доставка готових меблів і її установка виконуються в Києві і області. Ми даємо гарантію на нашу продукцію до двох років, а також проводимо гарантійне і післягарантійне обслуговування.

Для наших постійних клієнтів діє спеціальна програма лояльності. На всі питання, які стосуються нашої роботи, можна отримати відповідь фахівця по телефону або онлайн на сайті dvorsky.kiev.ua.

 

Закрити
Закрити

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер.

Закрити

Дякуємо, що обираєте нас :)

Закрити

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер.