6 переваг дитячих меблів-трансформера

У сім'ях, які чекають поповнення, а також в тих, де вже є маленькі діти, частою проблемою є необхідність знаходження в будинку додаткового вільного простору. Зокрема, це стосується розміщення спального місця. 

Адже якщо дитяче ліжечко немовляти може займати всього лише невелику частину спальні батьків, то для більш дорослої дитини потрібна вже своя повноцінна ліжко і окрема кімната. Але ж деяким іноді навіть ліжечко поставити ніде. 

У таких випадках дитячі меблі-трансформер для малогабаритної квартири є найоптимальнішим варіантом, який до того ж зараз знаходиться в тренді. Наявність механізмів є особливістю меблів, яка відноситься до класу «Трансформер». Наводячи їх в дію, відбувається перетворення в абсолютно інший предмет інтер'єру. Наприклад, диван, крісло або шафа можна перетворити в ліжко з ортопедичним матрацом, невеликий журнальний столик в повноцінний обідній стіл і т. п.

Меблі-трансформер - плюси і мінуси

Той факт, що купуючи одну одиницю меблів ви отримуєте два варіанти її використання, а іноді і «три в одному», а це лише одна перевага меблів-трансформера для малогабаритної квартири. Але ж до явних плюсів з упевненістю можна визначити ще і такі моменти: 

  1. Найпопулярнішими системами трансформації на сьогоднішній день є різні підйомні механізми для каркаса з ламелями. Вони допомагають заховати під матрацом неосяжне кількість речей, яке не може собі дозволити звичайний шафа або комод. 
  2. Більшість моделей дитячих меблів-трансформера, які перетворюються в ліжко, зазвичай мають функцію подовження спального місця. Це означає, що необхідність купувати нову кожні 2-3 роки відпадає, як не кажи, наші діти ростуть дуже швидко. 
  3. В деякі види ліжечок-трансформерів вбудований маятниковий механізм, який позбавить втомлених батьків від необхідності власноручно заколисувати дитину. 
  4. Наявність ящиків для зберігання речей або іграшок під дном ліжечка - це ще одна перевага меблів-трансформера, яке теж дозволяє економити місце в дитячій.


Додатковим бонусом більшості дитячих ліжок-трансформерів є столик для сповивання або стільниця, за якої підростаючий дитина зможе малювати і вчити уроки. 

У самих крайніх випадках, коли місця категорично не вистачає, дитячі меблі-трансформер для малогабаритної квартири допомагає обходитися без окремої кімнати для дитини. Цю функцію може виконувати, наприклад, вітальня, в якій буде стояти шафа (або стіл, за яким днем дитина може вчитися), вечорами трансформуватися в ліжко. 

Хоча деякі переваги меблів-трансформера для дитячої можна розглядати і як мінуси: 

  1. Багатофункціональність дитячих меблів-трансформера зазвичай стає причиною злегка збільшених розмірів конструкції в порівнянні зі звичайною ліжком, столом або шафою. Правда в будь-якому випадку вона буде займати менше простору, ніж кілька окремих елементів меблів.
  2. Ширина спального місця в стандартних ліжечках-трансформерів зазвичай становить 0,6 м, чого цілком достатньо для дитини дошкільного віку. Але, коли він підростає, можливість подовжити ліжко не рятує - її ширини можливо буде недостатньо для комфортного відпочинку. Крім того, габаритні розміри таких матраців вважаються нестандартними і виконуються під замовлення, плюс виходять дорожче за вартістю від стандартного ширшого матраца тієї ж довжини. 
  3. Ціна подібних виробів трохи вище, ніж у звичайних меблів. Але з огляду на багатофункціональність, все одно виходить економія. Наприклад, ліжко-трансформер обійдеться дорожче звичайного ліжка, але все ж дешевше, ніж окремі ліжко і шафа. 

Чи підійде цей варіант для вас

Незважаючи на незаперечність деяких з перерахованих вище фактів, все ж можна зробити висновок, що на ухвалення рішення про покупку меблів-трансформера плюси і мінуси не роблять такого вже істотного впливу. 

Адже головний аргумент - це рішення проблеми з нестачею місця і поділ простору для різних цілей в малогабаритних житлах. 

 

Крім того, навіть якщо якийсь із згаданих недоліків заважає вам зважитися на придбання меблів, що трансформуються, тоді Вам варто звернутися до нас. Ми допоможемо функціонально і красиво наповнити простір будь-якої дитячої кімнати.

Є можливість спроектувати індивідуальні варіанти конструкцій (по ваших розмірах). Залиште заявку, і наш менеджер змогли зв'язатися з вами для уточнення деталей.

Ви будете приємно здивовані співвідношенням ціни і отриманого якості, а також тим, наскільки органічно дитячі меблі-трансформер впишеться в ваше житло.

 

Закрити
Закрити

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер.

Закрити

Дякуємо, що обираєте нас :)

Закрити

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер.